Vaikų ateities programa

Kam skirta?

Ši draudimo rūšis yra skirta šeimai, kuri nori sukaupti lėšų vaiko mokslams ar savarankiško gyvenimo pradžiai. Tai galimybė užtikrinti vaikui finansinę paramą tėvų netekties atveju ir sukaupti lėšų, asmeniškai dalyvaujant investavimo procese. Renkantis Investavimo planą (vieną ar kelias iš Draudiko siūlomų investavimo krypčių ir draudimo įmokų investavimo proporcijas (procentais) šiose investavimo kryptyse) ir kartu prisiimant su investavimu susijusią riziką. Pasibaigus draudimo sutarties terminui išmokamas visas sukauptas kapitalas, kurio dydis priklauso nuo buvusių investicijų sėkmės.

Kodėl verta draustis?

Vienu metu apsidrausite nelaimės atveju ir taupysite.
Galėsite apdrausti vieno ar abiejų tėvų gyvybes, o vaikui – gali būti parenkami kiti draudimo objektai ir draudimo sumos.

Siūloma draudimo apsauga

  Suaugusiems  Vaikui 
Gyvybės draudimas  ✓  ✓
Kritinės ligos*    ✓
Mirtis dėl nelaimingo atsitikimo    ✓
Traumos dėl nelaimingo atsitikimo    ✓
Stambios traumos dėl nelaimingo atsitikimo    ✓

*Vaikų kritinių ligų sąraše – 12 ligų.

Kiti privalumai

Galėsite patys dalyvauti investavimo procese, rinkdamiesi investavimo planą.
Pasirinkti Gyvenimo ciklo investavimo kryptį ir investicijas patikėti profesionaliam investicijų valdytojui.
Norėdami sukaupti daugiau, mokėti papildomas pasirinkto dydžio draudimo įmokas.
Susidūrus su laikinais finansiniais sunkumais, stabdyti įmokų mokėjimą. Jums nemokant draudimo įmokų, draudimo apsauga lieka galioti.

Draudėjas gali bet kada keisti:

Apdraustąjį (-uosius);
Draudimo objektus ir draudimo sumas jiems;
Draudimo sutarties laikotarpį;
Draudimo sumas;
Draudimo įmokos dydį;
Naudos gavėjus;
Investavimo kryptis;
Kitas draudimo sutarties sąlygas.

Investavimo kryptys

Sudarę draudimo sutartį, galėsite patys dalyvauti investavimo procese, rinkdamiesi investavimo planą ir nurodydami vieną arba kelias investavimo kryptis.

Pasinaudokite mokesčių lengvata

Pasirūpinti savo ateitimi ir savo artimaisiais, draudžiantis gyvybės draudimu, naudinga ir dėl valstybės numatytų mokesčių lengvatų. Kiekvienais metais, kai kaupiama pagal gyvybės draudimo sutartį, galima naudotis mokesčių lengvata ir susigrąžinti dalį sumokėtų draudimo įmokų.

Daugiau informacijos apie Jūsų galimybes pasinaudoti mokesčių lengvata Jums suteiks gyvybės draudimo bendrovės „Bonum Publicum“ konsultantai. Sužinoti apie pajamų mokesčio lengvatą ir draudimo išmokų apmokestinimą taip pat galite Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje www.vmi.lt

Registruotis konsultacijai

Mūsų konsultantai visuomet pasirengę suteikti Jums papildomos informacijos ar atsakyti į iškilusius klausimus, kreiptis galite telefonu 8-5 236 27 23 arba el. paštu life@bonumpublicum.lt. Taip pat maloniai kviečiame apsilankyti artimiausiame mūsų skyriuje.