Esu saugus

Kam skirta?

Baiminatės dėl savo šeimos likimo, jei Jums nutiktų blogiausia ir artimieji liktų vieni? Atsakingai žiūrite į savo šeimos ateitį ir siekiate užtikrinti, kad Jūsų brangiausi žmonės neatsidurtų beviltiškoje situacijoje net ir kritiniu atveju? Jei ir nenutiktų blogiausia, bet laikinai negalėtumėte dirbti ir netektumėte pajamų dėl ligos, nelaimės ar sužeidimų, mąstote, kaip tektų susidoroti su finansinėmis problemomis?

Jums ir Jūsų artimiesiems ramybės bei saugumo suteiks „Bonum Publicum“ gyvybės rizikos draudimas bei draudimas „Esu saugus“.

Kodėl verta draustis?

Pasirinkus Gyvybės rizikos draudimą, Jūsų mirties atveju draudimo sutartyje numatyta draudimo suma bus išmokėta Jūsų artimiesiems, taip užtikrinant jų finansinį saugumą.
Pasirinkus Nelaimingų atsitikimų draudimą, Jums patyrus traumą sutartyje numatytais atvejais, mes išmokėsime numatytą draudimo išmoką, taip užtikrindami Jums bent dalies prarastų pajamų kompensaciją, o Jums žuvus dėl nelaimingo atsitikimo, Jūsų artimiesiems išmokėsime draudimo sumos dydžio išmoką.
Apsidraudę Nelaimingų atsitikimų draudimu, galėsite pasirinkti norimą draudimo sumą mirties, traumų ar stambių traumų dėl nelaimingo atsitikimo atvejais.
Darbdavys, savo sąskaita gyvybės rizikos draudimu apdraudęs darbuotojus, demonstruoja ne tik pagarbą jiems, bet ir jų šeimoms bei artimiesiems. Tai – įprasta praktika sėkmingiausiose pasaulio įmonėse.

Registruotis konsultacijai

Mūsų konsultantai visuomet pasirengę suteikti Jums papildomos informacijos ar atsakyti į iškilusius klausimus, kreiptis galite telefonu 8-5 236 27 23 arba el. paštu life@bonumpublicum.lt. Taip pat maloniai kviečiame apsilankyti artimiausiame mūsų skyriuje.